Aukce 72

52 |

Barvy krve

Kód položky: 52366

kombinovaná technika, olej, tuš, křídy, karton

150 x 280 cm

Signatura: sign. na rubu Václav Stratil 1987

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 450 000 Kč