Aukce 72

Autoportrét

Kód položky: 52316

olej, plátno, rentolováno

55 x 45 cm

Signatura: sign. nezjištěna

restituce z NG Praha, na rubu na blind rámu etiketa Národní galerie Praha O 2089, etiketa Waldesova obrazárna W 1883, v soupisu díla Jana Kupeckého od prof. Eduarda A. Šafaříka je uvedeno, že se může jednat o práci žáka z Kupeckého dílny provenience: M

Vyvolávací cena: 180 000 Kč