olej, plátno, rentolováno
55 x 45 cmSignatura: sign. nezjištěna
restituce z NG Praha, na rubu na blind rámu etiketa Národní galerie Praha O 2089, etiketa Waldesova obrazárna W 1883, v soupisu díla Jana Kupeckého od prof. Eduarda A. Šafaříka je uvedeno, že se může jednat o práci žáka z Kupeckého dílny provenience: M
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |