Aukce 72

1.2.3.4.5.6.7.8.9. Progresivní pravidelný mnohoúhelník v kruhu 9/0

Kód položky: 52367

1974/1990

olej, plátno

125 x 125 cm

Signatura: sign. na rubu Getulio Alviani / 1974/1990

na rubu popis díla autorem, přiložená fotografie díla s popisem a povrzením pravosti díla autorem

Vyvolávací cena: 260 000 Kč