Aukce 72

29 |

1.2.3.4.5.6.7.8.9. Progresivní pravidelný mnohoúhelník v kruhu 9/0

Kód položky: 52367

1974/1990

olej, plátno

125 x 125 cm

Signatura: sign. na rubu Getulio Alviani / 1974/1990

na rubu popis díla autorem, přiložená fotografie díla s popisem a povrzením pravosti díla autorem

Vyvolávací cena: 260 000 Kč

  • 27 | Hermann Nitsch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 28 | Hermann Nitsch
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 30 | Ryszard Winiarski
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Jan Tarasin
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 32 | Kajetan Sosnowski
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 33 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 34 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 35 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 37 | Alois Mikulka
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 38 | Sylva Lacinová
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 39 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč