Aukce 71

118 |

Zjevení

Kód položky: 50913

kresba tuší, karton

25 x 35 cm (výřez)

Signatura: sign. UD Tichý 43.

na rubu razítko: vystaveno Poršova galerie, kat. č. 312 provenience: majiteli darováno autorem

Vyvolávací cena: 48 000 Kč