Aukce 71

98 |

Zima na Vysočině

Kód položky: 50947

kolem 1935

olej, lepenka

42 x 53 cm

Signatura: sign. PD O. Blažíček

odborná expertoza PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 80 000 Kč