Aukce 71

Ženský akt

Kód položky: 51053

olej, plátno

90 x 67 cm

Signatura: sign. LD J Vohrabal 64

na rubu štítek pozůstalosti, seznam č. 16 s razítkem PhDr. Marie Dohnalové

Vyvolávací cena: 18 000 Kč