Aukce 71

107 |

Zelenina a bandaska

Kód položky: 51009

olej, malířská lepenka

49,5 x 49,5 cm

Signatura: sign. PD L Kuba

na rubu štítek výstavy

Vyvolávací cena: 55 000 Kč