Aukce 71

180 |

Zátiší u okna

Kód položky: 50936

olej, lepenka

34 x 42 cm

Signatura: sign. PD M. Štolfa 89

na rubu štítek Díla s popisem

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

  • 178 | Ladislav Novák
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 179 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 181 | Oner Pasta
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 182 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 183 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 184 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč