Aukce 71

19 |

Zátiší se švestkami

Kód položky: 50876

olej, plátno

100 x 81 cm

Signatura: sign. LD O. Janeček 47

na rubu štítek s číslem soupisu 2069, reprodukováno: Ota Janeček, Obrazy, str. 48, Nibiru, Praha, 2003, Revue Art 2/2018, str. 37, Prague Auctions, Praha, 2018, Ota Janeček, Intuice, reprodukce č. 2, Prague Auctions & Nibiru, Praha, 2018, vystaveno: Ota J

Vyvolávací cena: 380 000 Kč