akvarel, koláž, uhel, ruční papír
48,5 x 60,5 cmSignatura: sign. UD Emil Filla 26.
na rubu razítko: vystaveno v Mánesu 1926, vystaveno: Vánoční (CXVII.) výstava SVU Mánes, Praha, Síň SVU Mánes, 27. 11. 1926 – 2. 1. 1927 (č. k. 28–32 Kresby), odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |