Aukce 71

14 |

Zátiší s loutnou, pohárem a hroznem vína

Kód položky: 50985

akvarel, koláž, uhel, ruční papír

48,5 x 60,5 cm

Signatura: sign. UD Emil Filla 26.

na rubu razítko: vystaveno v Mánesu 1926, vystaveno: Vánoční (CXVII.) výstava SVU Mánes, Praha, Síň SVU Mánes, 27. 11. 1926 – 2. 1. 1927 (č. k. 28–32 Kresby), odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 450 000 Kč