Aukce 71

60 |

Vzácný okamžik

Kód položky: 51022

olej, plátno

115 x 145 cm

Signatura: sign. PD Smetana 81, na rubu Jan Smetana / 1981

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 130 000 Kč