Aukce 71

136 |

Výjev z Apokalypsy

Kód položky: 50914

40. léta 20. s

olej, lepenka

30 x 33,5 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu potvrzení pravosti PhDr. Jaromírem Zeminou, provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 70 000 Kč