Aukce 71

109 |

Vtok Malše do Vltavy v Budějovicích

Kód položky: 51007

1898

olej, dřevěná deska

24,5 x 37 cm

Signatura: sign. PD L Kuba

na rubu štítek sbírky s popisem

Vyvolávací cena: 30 000 Kč