Aukce 71

117 |

Voják z Casablancy

Kód položky: 50910

olejová tempera, karton

55 x41 cm

Signatura: sign. LD Pelc 42

provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 70 000 Kč