Aukce 71

13 |

Velká kytice

Kód položky: 50885

olej, plátno

116 x 81 cm

Signatura: sign. PD Coubine

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 900 000 Kč