Aukce 71

96 |

Važec v zimě (Chalupy pod Vilingom)

Kód položky: 50982

olej, plátno

64 x 84 cm

Signatura: sign. LD J. Hála 49

na rubu štítek výstavy s popisem díla vystaveno: Vysoké Tatry, Obecní dům, Prah 1957

Vyvolávací cena: 280 000 Kč