Aukce 71

Vančurova 221 - Pocta Šmidrům

Kód položky: 50974

kombinovaná technika, asambláž, olej, tuš, dřevo

110 x 150 cm

Signatura: sign. PD I. Vožniaková 1998

na rubu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 220 000 Kč