Aukce 71

102 |

V Orlických horách

Kód položky: 50883

olej, lepenka

69 x 98 cm

Signatura: neznačeno

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč