Aukce 71

55 |

Ušatka

Kód položky: 51035

1987 - 1988

olej, plátno

145 x 135 cm

Signatura: sign. nezjištěna

pravost potvrdil kurátor a správce pozůstalosti Petr Mach

Vyvolávací cena: 200 000 Kč