Aukce 71

Truchlící (Trauernde)

Kód položky: 51018

olej, plátno

205 x 130 cm

Signatura: sign. LD M. Kunc 1982

reprodukováno: Melancholie und Eros in der Kunst der Gegenwart, obr. 52, str. 153 (Gerhart Richter, Hermann Nitsch, Joseph Beuys, Milan Kunc, Mark Kostabi…), vyd. Wienand Verlag, Kön, Německo, 1997 vystaveno: Ludwig Forum für Internationale Kunst, Aache

Vyvolávací cena: 230 000 Kč