olej, plátno
205 x 130 cmSignatura: sign. LD M. Kunc 1982
reprodukováno: Melancholie und Eros in der Kunst der Gegenwart, obr. 52, str. 153 (Gerhart Richter, Hermann Nitsch, Joseph Beuys, Milan Kunc, Mark Kostabi…), vyd. Wienand Verlag, Kön, Německo, 1997 vystaveno: Ludwig Forum für Internationale Kunst, Aache
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |