Aukce 71

182 |

Tři jezdci

Kód položky: 50962

akvarel, papír

37,5 x 56,5 cm

Signatura: sign. PD Jiří Sopko 91

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

  • 180 | Miroslav Štolfa
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 181 | Oner Pasta
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 183 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 184 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč