Aukce 71

21 |

Tichý večer

Kód položky: 51014

olej, lepenka

33 x 46 cm

Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 44, na rubu Fr. Hudeček / 1944

na rubu popis díla autorem a část štítku Vystaveno na výstavě Umělecké Besedy v Alšově síni.

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 19 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 20 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 22 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 23 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 24 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 25 | František Malý
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 26 | Richard Fremund
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 27 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 28 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 6 900 000 Kč
  • 30 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 31 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč