Aukce 71

16 |

Tanečnice

Kód položky: 51046

olej, plátno

58 x 43 cm

Signatura: sign. PD F. Matoušek 32

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 850 000 Kč