Aukce 71

94 |

Stromy

Kód položky: 51040

78 x 53 cm

Signatura: sign. PD Vojt. Preissig

provenience: sbírka spisovavatelky Marty Davouze, Langourian, Bretaň

Vyvolávací cena: 45 000 Kč