Stříbrné skály v Etretatu

Kód položky: 56918

olej, plátno

v 71 ✕ š 82 cm

Signatura: PD Jan Trampota

Reprodukováno: varianta reprodukovaná v monografii Jiří Hlušička - Jan Trampota, Galerie Antonína Procházky, 2009, č. 193

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

Související kategorie