Aukce 71

8 |

Stříbrné skály v Etretatu

Kód položky: 50881

olej, plátno

71 x 82 cm

Signatura: sign. PD Jan Trampota

varianta reprodukovaná v monografii Jiří Hlušička - Jan Trampota, Galerie Antonína Procházky, 2009, č. 193, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč