Aukce 71

119 |

Setkání II

Kód položky: 50935

olej, plátno

63 x 74 cm

Signatura: sign. PD F. Malý 78

na rubu autorský štítek s popisem, provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 80 000 Kč