Aukce 71

143 |

Růžová nálada

Kód položky: 50922

olej, malířská lepenka

49 x 40 cm

Signatura: sign. PD Chaba

na rubu razítko a štítek ČFVU s popisem díla

Vyvolávací cena: 50 000 Kč