Aukce 71

Rozdělené kruhy a půlkruhy (série: Forma-Akce) / 2 studie k obrazu

Kód položky: 50965

akryl, plátno / kresba tuší, akvarel / kresba tuší

70 x 70/26 x 14/29 x 21 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1990 / UD Jan Kubíček 1988-90 / PD Jan Kubíček

na rubu popis díla autorem, u studií popisy

Vyvolávací cena: 350 000 Kč