Aukce 71

71 |

Rozdělené kruhy a půlkruhy (série: Forma-Akce) / 2 studie k obrazu

Kód položky: 50965

akryl, plátno / kresba tuší, akvarel / kresba tuší

70 x 70/26 x 14/29 x 21 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1990 / UD Jan Kubíček 1988-90 / PD Jan Kubíček

na rubu popis díla autorem, u studií popisy

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 69 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 70 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 72 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 73 | Ryszard Winiarski
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 74 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 75 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 76 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 77 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 78 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 79 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 80 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 81 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč