Aukce 71

90 |

Rothenburgská věž

Kód položky: 50949

kolem 1909

akvarel, tempera, kvaš, karton

61 x 46 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu štítek Kaspar Gallery, Kanada, s popisem díla

Vyvolávací cena: 48 000 Kč