Aukce 71

52 |

Přítomnost člověka

Kód položky: 51055

olej, sololit

60 x 97 cm

Signatura: sign. LD Matal 1975, na rubu Matal 75

na rubu název díla autorem, vystaveno: Opava 1979, kat. č. 20

Vyvolávací cena: 240 000 Kč