Aukce 71

Portrét Věry Novákové

Kód položky: 50916

olej, překližka

30 x 27 cm

Signatura: sign. PD Podhrázský 1947

provenience: pozůstalost autora (přiložena fotografie s dobrozdáním paní Podhrázské z 13. 12. 2012)

Vyvolávací cena: 30 000 Kč