Aukce 71

54 |

Poražené stromy

Kód položky: 51016

olej, plátno

105 x 116 cm

Signatura: sign. UD Valter K 80, na rubu Valter K. 1980

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 180 000 Kč