Aukce 71

Podzimní procházka

Kód položky: 51048

olej, plátno

131,5 x 98 cm

Signatura: sign. LD Ota Janeček 1978, na rubu Ota Janeček 1978

na rubu na blindrámu razítko s č. soupisu: 137 a štítek s popisem: D137

Vyvolávací cena: 150 000 Kč