Aukce 71

63 |

Pastorela

Kód položky: 51002

olej, sololit

135 x 340 cm

Signatura: sign. LN J. Pešicová 76, UN Pešicová 76

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., reprodukováno: monografie Jaroslava Pešicová, obrazy, kresba, grafika, tepiserie, sklo, Art D, Praha 2013

Vyvolávací cena: 180 000 Kč