Aukce 71

63 |

Pastorela

Kód položky: 51002

olej, sololit

135 x 340 cm

Signatura: sign. LN J. Pešicová 76, UN Pešicová 76

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., reprodukováno: monografie Jaroslava Pešicová, obrazy, kresba, grafika, tepiserie, sklo, Art D, Praha 2013

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 61 | František Gross
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 62 | Karel Chaba
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 64 | Kamil Linhart
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 65 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 3 200 000 Kč
  • 66 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 67 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 68 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 69 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 70 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 71 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 72 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 73 | Ryszard Winiarski
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč