Aukce 71

12 |

Pařížský boulevard

Kód položky: 50989

olej, plátno

60 x 75 cm

Signatura: sign. LD Šafařík Paris

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.; potvrzení pravosti a restaurátorská expertiza Zora Grohmanová

Vyvolávací cena: 380 000 Kč