olej, plátno
70 x 100 cmSignatura: sign. PD J. Šíma 61
odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: sbírka Madame Monique Faux, Remeš, Francie, reprodukováno: (monografie) František Šmejkal, Josef Šíma, Odeon, Praha, 1988, obr. 345, s. 314, vystaveno: Hommage a Joseph Šíma, Chateau de Ratilly,
Vyvolávací cena: | 6 900 000 Kč |