Aukce 71

29 |

Ostrovy (Les Iľes)

Kód položky: 51045

olej, plátno

70 x 100 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 61

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: sbírka Madame Monique Faux, Remeš, Francie, reprodukováno: (monografie) František Šmejkal, Josef Šíma, Odeon, Praha, 1988, obr. 345, s. 314, vystaveno: Hommage a Joseph Šíma, Chateau de Ratilly,

Vyvolávací cena: 6 900 000 Kč

  • 27 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 28 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 30 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 31 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 32 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 33 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 34 | Jiří Valenta
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 35 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 36 | Václav Stratil
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 37 | Vladimír Novák
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 38 | Karel Trinkewitz
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 39 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč