Aukce 71

29 |

Ostrovy (Les Iľes)

Kód položky: 51045

olej, plátno

70 x 100 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 61

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: sbírka Madame Monique Faux, Remeš, Francie, reprodukováno: (monografie) František Šmejkal, Josef Šíma, Odeon, Praha, 1988, obr. 345, s. 314, vystaveno: Hommage a Joseph Šíma, Chateau de Ratilly,

Vyvolávací cena: 6 900 000 Kč