Aukce 71

121 |

Odpočinek

Kód položky: 50877

olej, plátno

103 x 121 cm

Signatura: sign. PD Szobel G

zezadu štítek v maďarštině; vystaveno: Paříž, Salon nadnezávislých

Vyvolávací cena: 90 000 Kč