Aukce 71

83 |

Noli Tangere Circulos Meos

Kód položky: 51033

2015

kombinovaná technika, akryl, plátno, deska

130 x 130 cm

Signatura: sign. PD Edas, na rubu na autorských štítcích Eduard Ovčáček 2015, E. Ovčáček

na rubu autorské štítky s popisem díla

Vyvolávací cena: 120 000 Kč