Aukce 71

184 |

No. 35

Kód položky: 51032

akryl, plátno

110 x 115 cm

Signatura: sign. na rubu monogram / 1997

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 220 000 Kč

  • 182 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 183 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč