Aukce 71

Návraty

Kód položky: 50938

olej, tempera, lepenka

36 x 36 cm

Signatura: sign. PD Tikal 62

na rubu razítko: vystaveno Galerie Moderna 2018 a štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 90 000 Kč