Aukce 71

3 |

Nahá žena s malým sluhou

Kód položky: 50939

olej, plátno

33 x 24 cm

Signatura: značeno 2 x na rubu na blindrámu autorským razítkem Kupka

na rubu na rámu štítek: vystaveno Galerie Moderna 2018 a štítek s popisem díla, odborná expertiza: Pierre Brulle

Vyvolávací cena: 900 000 Kč

  • 1 | Petr Reindel
    Vyvolávací cena: 4 000 000 Kč
  • 2 | František Bílek
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 4 | Jaroslav Panuška
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 5 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 6 | Václav Radimský
    Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč
  • 7 | Oldřich Blažíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 8 | Jan Trampota
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 9 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 10 | Bedřich Stefan
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 11 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 12 | Jan Šafařík
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 13 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč