Aukce 71

7 |

Na Studnicích před večerem

Kód položky: 50945

olej, plátno

75 x 90 cm

Signatura: sign. LD O. Blažíček 1936

vystaveno: O. Blažíček - Malíř radosti, Dům Gustava Mahlera, Jihlava, 2018, reprodukováno: monografie: Oldřich Blažíček malíř Vysočiny, KN v Havlíčkově Brodě 1957, obr. č. 9, popsáno a reprodukováno v katalogu, odborná expertiza: PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 250 000 Kč

  • 5 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 6 | Václav Radimský
    Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč
  • 8 | Jan Trampota
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 9 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 10 | Bedřich Stefan
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 11 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 12 | Jan Šafařík
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 13 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 14 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 15 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 16 | František Matoušek
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 17 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 1 950 000 Kč