Aukce 71

59 |

Na polštáři

Kód položky: 50899

1982-1983

kombinovaná technika, olej, textilie, sololit

60 x 53,5 cm

Signatura: sign. LD M. Rittstein 82, na rubu M. Rittstein 1982-83

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč