Aukce 71

20 |

Milenci u plotu

Kód položky: 50893

olej, karton

70 x 41 cm

Signatura: sign. LD Matal 47

na rubu štítek výstavy: OGVU Gottwaldov, 1982, kat. č. 48, vystaveno: OGVU Gottwaldov, 1982, kat. č. 48, v Domě umění města Brna 1988–1989, reprodukováno: v katalogu výstavy DUMB, s. 150

Vyvolávací cena: 450 000 Kč