Aukce 71

20 |

Milenci u plotu

Kód položky: 50893

olej, karton

70 x 41 cm

Signatura: sign. LD Matal 47

na rubu štítek výstavy: OGVU Gottwaldov, 1982, kat. č. 48, vystaveno: OGVU Gottwaldov, 1982, kat. č. 48, v Domě umění města Brna 1988–1989, reprodukováno: v katalogu výstavy DUMB, s. 150

Vyvolávací cena: 450 000 Kč

  • 18 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 19 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 21 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 22 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 23 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 24 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 25 | František Malý
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 26 | Richard Fremund
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 27 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 28 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 6 900 000 Kč
  • 30 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč