Aukce 71

123 |

Mesopithekus pentelici Wagner

Kód položky: 50919

tempera, kvaš, akvarel, karton

36 x 23 cm (výřez)

Signatura: sign. LD Z. Burian 78

na rubu popis díla

Vyvolávací cena: 120 000 Kč