Aukce 71

65 |

Linie č. 228

Kód položky: 51003

2004

akryl, plátno

105 x 105 cm

Signatura: sign. na rubu Sýkora 04

na rubu na blindrámu popis díla autore, reprodukováno: Sýkora 85, katalog, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha 2005, str. 29, Aleš Svoboda, Sýkora 2004(+1=85), Ateliér, č. 7, ze dne 31. 3. 2005, Praha 2005, str. 12., vystaveno: Situation 18, Galerie Bleibtreu

Vyvolávací cena: 3 200 000 Kč