Aukce 71

22 |

Ležící žena

Kód položky: 50880

olej, vrypy, plátno

64 x 98 cm

Signatura: sign. PN V. Zykmund 47

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

  • 20 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 21 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 23 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 24 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 25 | František Malý
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 26 | Richard Fremund
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 27 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 28 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 6 900 000 Kč
  • 30 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 31 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 32 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč