Aukce 71

22 |

Ležící žena

Kód položky: 50880

olej, vrypy, plátno

64 x 98 cm

Signatura: sign. PN V. Zykmund 47

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč